Náš tým

Vlasta Mošničková

Členem ZKO jsem více než 9 let, mám 3 psy plemene zlatý retriever s PP. Nejstarší pes Lucius Golden Erinor kvůli zdravotním potížím ( vysoký stupeň DKK a DLK) nepracuje, ale začátky výcviku byly podle Obedience. Druhý pes Evergreen Vetcare Bohemia se stal již ve 3 letech Českým šampionem práce a všestranně lovecky využitelným psem, může se pyšnit písmenem „U“ za svým jménem. Dělá i working testy – speciální zkoušky pouze pro retrievery – kde je na úrovni M – což je třetí nejvyšší úroveň ze čtyř. Složeny má i zkoušky ZZO a OB Z. Výstavně je čekatel českého šampiona krásy. Nejmladší pes Black Hawk Flores Vitae má ve dvou letech složeny lovecké zkoušky: Speciální zkoušky vodních prací a může na výstavách do třídy pracovní, dále vyhrál svůj první start na working testech ve třídě E – čili nejnižšího stupně ze čtyř – jeho pracovní kariera je nyní na začátku. Výstavně se mu daří: je čekatelem Českého šampiona krásy, Německého šampiona krásy.
V začátcích jsem všechny své psy učila základní ovladatelnosti a poslušnosti na cvičáku ZKO Slovanka a teprve poté se náš výcvik začal ubírat směrem typickým pro lovecké plemeno. Z dobrých začátků potom čerpám dlouhá léta dalšího pracovního vývoje psa.

Ing. Jana Prokešová

Jednatel:

Telefon: +420 731188890

E-mail: prokesova@navetrnehurce.cz

 

Jsem v naší ZKO jednatelkou. Mám pět australských ovčáků, se kterými cvičím pouze rekreakčně a pro radost. :-) Zkoušíme poslušnost, agility, pasení i obrany. :-) Mám je doma hlavně jako rodinné pejsky, chodí s námi na procházky a na vyjížďky s koníky. Tam je poslušnost potřeba, aby si neublížili, třeba tím, že by utekli za zvěří a nedali se přivolat.

Dále se s pejsky věnuji výstavám, dovoluji si říct, že kdyby jste chtěli s něčím ohledně vystavování poradit, tak se na mě obraťte. Taky Vás sebou ráda někam vezmu, pokud bude místo v autě. Jezdím nejen po Čechách, ale i do Německa, Polska nebo třeba na Slovensko.  

Hana Bohmë

Předsedkyně:

Telefon: +420 730032671

E-mail: hanka.bohme@seznam.cz

Členem ZKO jsem více jak 9 let, mám černou Labradorku s PP (Ambra od Vodního hradu), ale pro její zdravotní problémy moc necvičí. Vlastním ještě dvě fenky Belgického ovčáka - malinois. První je Fergie de Alphaville Bohemia je to exteriérová fenka, která má za sebou několik výstavních úspěchů je čekatelka českého šampiona a interšampiona. Splnila českou selekci chovu u klubu KCHBO. Má druhá fenka Cama Sony Black přijela ze Slovenska, je jí teprve 5 měsíců a doufám, že nám bude přát štěstí a budeme závodit. Já sama jsem za ty léta prošla několika seminářů a školeních se za zahraničními instruktory a výcvikáři. Byla jsem v Itálii na školení se Susan Garrett (CAN), Petra Florschüetz (A), Turid Rugaas (Nor) problémové chování psů.Katja Tamminen (F). Mám licenci OBEDIENCE (poslušnost) stewart a instruktor.

Ilona Špániková

,,Pes má jediný životní cíl.

Věnovat svoje srdce.“

Petr Schneider

Jsem členem ZKO Slovanka. Dělám převážně mysliveckou kynologii a s ní příslušný výcvik. Můj pes border teriér Uron ze Struhžského dvora má zkoušky vloh z bezkontaktního norování a zkoušky barvářské.

Radek Bohmë

Hospodář:

Telefon: +420 721852414

E-mail: radek.bohme@seznam.cz

Petra Dašková

Fena: Happy Win for Orleansnow - Samojed

Složené zkoušky: OBZ, ZZO, BH

Milan Dub

Fena: Ella Jan - Ru - Německý ovčák

Složené zkoušky BH, IPO1, ZVV1, FPr1, FPr2